Wianek dla Rozalii!!

Wiem, że wianek jest już w Domu Rozalii i bardzo się z tego cieszę.  Jako, że nie ma dwóch identycznych wianków, wianek dla Rozalii doczekał się również swojej sesji. Za domem mam lasek brzózek, to samosiejki. Zbieram w nim grzybki, mało, ale są.  Oswoiłam go tak na prawdę w tym roku, wybieram się też tam z dziećmi na piknik jesienny jeśli będzie pogoda.  Zabrałam tam leśny wianek by stał się jeszcze bardziej leśny!! zobaczcie :

Wianek ma w sobie ducha leśnego, pachnie grzybami, kruszy się mchem, a w korze zaklęty jest wiatr... Rozalio cieszę się, że wianek będzie na drzwiach Twojego domu!!
Miłego weekendu !!
Basia

Komentarze

Łucja-Maria pisze…
Basiu, wianek prześliczny. Pachnie wiatrem i grzybami.
Prześliczne zdjęcia i te grzybki. Jakże one cieszą, kiedy je zobaczymy ukryte w trawie, przycupnięte do pnia...Jeszcze swoich nie jadłam. Mam nadzieję znaleźć w niedzielę rano i wtedy...
Pozdrawiam
Bryzeida pisze…
Aż poczułam zapach tego lasku...
herbata pisze…
piekne zdjęcia- taka jesień jest cudowna:)
megimoher pisze…
nie ma go! mówiłam, że jest niezwykły...
Jasna8 pisze…
Ciekawy wianek, taki prawdziwie leśny...
Jak nie ma ?
To gdzie jest ?
Dom Rozalii pisze…
Wianek z lasku brzozowego przejechał całą Polskę. Przywiózł do mnie zapach mchu i grzybów.Basia poświęciła mu tyle serca...Od rana wisi na drzwiach wejsciowych i wita gości. Dziękuję za wyjątkowy prezent.Wchodząc do domu zawsze będę widziała mój wianek na słonecznej leśnej polanie wśród brzózek :))
witchqueen pisze…
Oj cudowny pomysł, piękne zdjęcie, będę do niego powracać i jeśli nie masz nic przeciwko to zapisałam sobie w moim folderze na komputerze w ulubionych inspiracjach Twoje dzieło:)
Qra Domowa pisze…
przeniosłam się do lasu...mmm...zapach...piękny wianek:))
Piękny las, aż mi się zatęskniło...
pozdrawiam
Kamila

Popularne posty