Posty

Wyświetlam posty z etykietą życie

Obrazy z Galerii w Polu, czyli co ciekawego na Stańczykach.

Czy to zawsze wraca? tak, ale od Ciebie zależy kiedy i jak...

Jesienna wiosna, Wiosenna jesień ?

Opowiadanie nr 2 -Odzyskane marzenia.

Usiadłam na podłodze i nie płakałam...

Masz wybór...

Szczęśliwe ciastka:)

Naucz się po ciemku żyć...

Szczyt Waligóra:) zdobyty!!

No, ale jak?

Znowu czuję, że żyje:)