Felieton na daną chwilę

 Cytat z karty pochodzi z mojej powieści i wpasował się w moje ćwiczenia odwagi w lutym.


Piątkowy plac zabaw, czyli felieton na daną chwilę.

 


Najprościej byłoby wyciągnąć do siebie dłoń i powiedzieć - Chodź mała. Wyprowadzimy te lęki na spacer, zobaczą piękny świat i w zachwycie się ulotnią. Za to my zdobędziemy wszystkie zielone szczyty i zobaczymy słońce. Ja dorosła i ty dziecinko. Tworzymy przecież nierozerwalny duet. Opowiem ci też czego nie warto się bać, bo już wiem, że wielu rzeczy nie warto się bać. Opowiem co możesz zrobić, by zachować w sobie ciekawość do życia i uśmiech. Opowiem ci też o wszystkim co sprawiło, że mam odwagę ci to mówić. O tym wszystkim co przeżyłam i co jeszcze mam w planach przeżyć. I dzięki temu usłyszę swoją własną „Odwagę” …


Piątek to dobry dzień na spacer ze sobą po ogrodach dzieciństwa. Można odkryć tajemnice i radosne ścieżki, które prowadzą do magicznego placu zabaw. Zresztą nawet wtorek jest dobrym dniem, jeśli tylko będziesz miała w tym dorosłym życiu ochotę na spacer i opowieści o swoich sukcesach, lekcjach i wnioskach.


Bujam się na huśtawce życia i raz jestem dorosła, a raz cieszę się, że mam w sobie małą dziewczynkę, bo dzięki niej szukam Pięknego Życia.


Dobrego spaceru ❤️

Komentarze

Popularne posty