Posty

Wyświetlam posty z etykietą florystyka

Wybór, marzenie, inspiracja. Wywiad nr 3 - Kobieta z pasją.

sesja wiosenna Natalki

miłość, przyjaźń....szacunek

Wystawa Lili Wrocław 2012 cz. II

Wystawa "Lilie-księżniczki ogrodów" Wrocław 2012 cz. I

od tego wszystko się zaczęło...