Osobista Wojna i Malowane Życie - opinie czytelniczek

 Mam to szczęście, że mogłam napisać dwie powieści dla kobiet i wejść tym samym na własną drogę pisarską. Mam to szczęście, że obie książki wyszły ze mnie, z mojego serca i trafiają do serc moich czytelniczek. Jeszcze większym szczęściem i radością są momenty, kiedy te czytelniczki dzielą się moimi książkami i dają je swoim mamom i przyjaciółkom. Dziś zostawiam Wam kilka wiadomości z marca, niektóre są tylko komentarzem, ale dla mnie mają ogromną wartość.

Osobista Wojna i Malowane Życie trafiają do Waszych serc i budzą nadzieję, a Wasze słowa motywują mnie do dalszej pracy.


"Moja mama skończyła czytać Malowane życie - jest zachwycona. Prosiła przekazać, że czeka na trzecią twoją książkę"

Monika Kudryk autorka bloga https://swojczas.pl/


"Basiu moja mama pochłonęła migiem książki. Jest zachwycona prosiła, żeby przekazać tobie jak bardzo jej się podobało. Oczywiście czeka na kolejną!
Anna wysłał(a) 20 stycznia
Co lepsze przyjechał do mnie teść i nieśmiało podsunęłam mu Twoje książki również nieźle się wkręcił i też mu się bardzo podobają."
                                                            Anna Szelest


"POLECAM Oto dwa cudowne czytadła autorstwa Barbary Grzymkowskiej-Blok , które serdecznie każdemu polecam. Wpadłam po uszy. Wszystko poszło w kąt. I nic mnie nie oderwało od "Osobistej wojny" i " Malowanego Życia". Książki napisane pięknym językiem. Wartka akcja. Jest ból, ale nie ma cierpiętnictwa. Jest krok w tył, krok do przodu, ale nie ma użalania się nad sobą. Jest codzienna " osobista wojna" o budowaniu poczucia własnej wartości. Jest wzruszająca opowieść o zmaganiu z demonami przeszłości niszczących życie i ukochaniu ich."

Agnieszka Krokowicz


                "Osobista wojna" książka o mnie, o Tobie, o każdej z nas. Bez względu na perypetie głównej bohaterki, każda kobieta może odnaleźć tutaj cząstkę siebie.
"Osobista wojna" jest obrazem życia każdej z nas, może tego, którego na co dzień nie pokazujemy, ale z którym toczymy wewnętrzne walki. 
Wzbudza przeróżne emocje, poprzez płacz do śmiechu, ale przede wszystkim udowadnia, że kobiety nie są delikatne i kruche. Przedstawia w doskonały sposób kobietę, która każdego dnia, u boku mężczyzny czy też bez niego, walczy o dobrobyt dla swojej rodziny. 
Jest napisana bardzo lekkim językiem, co pozwala już od pierwszych stron w  przenieść się w "krainę Olgi", czyli codzienne życie. 
"Osobistą wojnę" polecam każdej kobiecie. Tym, które nie odnalazły jeszcze swojej wewnętrznej siły, najbardziej. Jak również mężczyznom, by docenili "swoje Olgi". "

Anna Katarzyna KniemeyerDziękuję Wam bardzo!

O AUTORCE bloga 

Barbara Grzymkowska-Blok 

Szalona, wesoła i energiczna mama czwórki. Z wykształcenia polonistka, która świat ubiera w słowa, a z zawodu florystka, która upiększa każdą życiową przestrzeń. Po wielu życiowych zawirowaniach postanowiła wspierać kobiety i podczas warsztatów pomagać im rozkwitać po kryzysie. Autorka powieści „Osobista Wojna” oraz „Malowane Życie” – książek o kobietach i dla kobiet. Jest pasjonatką Pięknego Życia, z którego zrobiła własną filozofię. Mieszka we Wrocławiu, cudownym mieście spotkań, ale uwielbia podróże małe i duże. 

A jej książki znajdziesz tutaj  https://www.barbaragrzymkowska-blok.pl/sklep/Komentarze

  1. Czytałam osobistą wojnę i przyznam, że zmieniła moje życie. Nie będę spojlować, więc zostawię tylko informację, że warto!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)