Prezentownik 2020 cz.I

 Zbliżają się święta dziwne święta. Prezenty w tym roku też pewnie będą inne niż zawsze. Jedyne co się zawsze zmieści pod choinką to książka. I o tym należy pamiętać!

Czas na prezenty! Pewnie większość z Was już myśli o podarkach albo ma już je zakupione. Ja postanowiłam zrobić dla Was kilka postów z moimi rekomendacjami. Myślę, że to świetny czas na wsparcie osób takich jak ja, czyli pracujących twórczo i usługowo. Może też zmienicie podejście do prezentów? Przecież można dawać pod choinkę bardzo ciekawe rzeczy, inne i niecodzienne.

Propozycja nr 1

Specjalnie dla Was Monika z
takiemomenty.pl
przygotowała propozycję sesji fotograficznej. Znacie jej zdjęcia, bo współpracujemy z Moniką już jakiś czas.
Sesja zdjęciowa to bardzo ciekawy prezent, zwłaszcza dla kobiet. To też coś na co my żałujemy pieniędzy dla siebie. Dlatego doskonale sprawdza się jako prezent. Taka sesja pozwala nam wyjść z własnej strefy komfortu, podnosi też poczucie wartości. W zdjęciach robionych przez fotografa możemy dostrzec swoje piękno, to którego nie widzimy same. Przeczytajcie co mówi o sobie i swojej pracy Monika.
"Mam na imię Monika. Moje motto „z miłości do natury” przekłada się na zdjęcia, które wykonuję. W mojej fotografii wykorzystuję światło naturalne, dlatego zawsze na sesję plenerową wybieram najlepsze światło danej pory roku.
Wykonuję sesje w plenerze – rodzinne, portretowe, kobiece, sesje zwierząt (z właścicielami lub bez) we Wrocławiu oraz bliskich okolicach tego miasta."
Koszt sesji – 250 zł (czas trwania do 2 godzin), w tej cenie 10 zdjęć w formie cyfrowej, każde następne zdjęcie 20 zł. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio na FB takiemomenty.pl -
https://www.facebook.com/takiemomentypl
Idealny prezent dla siostry, szwagierki, dla siebie samej bo przecież nas matek nigdy nie ma na zdjęciach.Propozycja nr 2

Książka, która niesie nadzieję? O zdrowi psychicznym i fizycznym? Jeśli szukasz pozycji, która pomoże Ci się uleczyć to "Zdrowa Nadzieja" jest idealna. Zobacz co o niej mówi sama autorka."Inspiracją do napisania książki był moment kryzysowy w moim życiu. Choroby były impulsem do zmian w myśleniu i codziennym funkcjonowaniu. I wtedy zrodziła się „Zdrowa Nadzieja”. Nadzieja na życie nie tylko zdrowsze, ale i w zgodzie z Sercem. Moja książka to nietypowy, bardzo autentyczny i bliski Czytelnikowi poradnik z elementami refleksji i inspiracji. Dotyczy odzyskiwania zdrowia, praktykowania zdrowego stylu życia i uważności oraz budowania wspierających przekonań. Jest ścieżką do spełnienia i szczęścia."


Sama przeczytałam książkę i puściłam ją dalej w świat. Ona ma misję pomagania.


Propozycja nr 3

Jedna z najciekawszych propozycji to, a zresztą zobacz sama co o swej ofercie mówi sama autorka :)
"Błyszczy pomysłami ze złotego brokatu, lśni blaskiem schowana pośród pachnących świerków, pisze emocjami... Kto? Małgorzata Siemianowska, Kobieta Treściująca, która żadnej wizji się nie boi! Na święta w swojej Fabryce Treści strzela magicznymi, kreatywnymi i z serca tworzonym życzeniami! Dla Ciebie - byś mógł okazać wdzięczność i szacunek, wysyłając swoim Klientom. Boska Siemianowska proponuje kartki elektroniczne z magicznymi życzeniami, wyczarowane wedle Twego życzenia."
E-kartka z życzeniami 60 zł. 782811208 biuro@fabrykatresci.pl

Mamy nową rzeczywistość i warto zastanowić się czy wśród naszych bliskich nie ma osoby, która właśnie rozwija swój biznes online. Czy nie potrzebuje wsparcia osoby, która przygotuje nie tylko kartki świąteczne, ale też treści reklamowe, hasła sprzedażowe, czy całą strategię marketingową. Wykupienie takiej konsultacji może pomóc naszym bliskim przenieść swój biznes do Internetu, a tym samym przynieść dochody na życie. Pomysł na prezent niestandardowy? Jednak moim zdaniem bardzo, bardzo potrzebny.

cdn.

Komentarze

Popularne posty