WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Boczek, mój kot- właśnie pożarł pół świątecznego sernika...nie mogę wchodzić do łazienki, bo jak wychodzę to za każdym razem w domu armagedon...może zacznę zostawiać otwarte drzwi? więc drugi sernik już się piecze...a w tym roku kupiłam większą blachę, cieszyłam się, że w tym roku nie zabraknie...jeszcze parę godzin i przyjadą najbliżsi w domu będzie wesoło i świątecznie:) tak jak lubię...pobiłam cztery pisanki robione przez moje dzieci, farbowane jaja mają jakieś plamy, pies pod nogami, na nogach i ośli wzrok mówi ciągle długo jeszcze???Baranek cukrowy stracił spód, bo trafił w mokrą rzeżuchę...co jeszcze się dziś przytrafi???
Dobrze, przecież to nie trzynasty:)) 
Kochani wszyscy, którzy mnie odwiedzają i czytają, jest mi bardzo miło móc złożyć Wam życzenia świąteczne!! Życzę Wam ciepła, słońca, spokoju, przyjaźni, miłości, troskliwości i  samych cudowności:))!!!

Komentarze

 1. CO TO BY BYŁY ZA ŚWIĘTA BEZ NIESPODZIANEK?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałych Świąt Ci życzę, wszystkiego najlepszego :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych i rodzinnych Świąt!

  Pozdrawiam
  Tomaszowa

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak już minie ten rozgardiasz, to zrobi się tak miło, rodzinnie, wesoło... I o to przecież chodzi ;-) Pięknych, pogodnych, radosnych świąt, pełnych ciepła i miłości!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty