jak w naturze

Ha co robi kobieta kiedy jej dzieci opuszczają gniazdo??? tzn idą na 4 godz do szkoły i 5 do przedszkol???Co robi matka kwoka kiedy nagle przez parę godzin ma wolne ręce i mogłaby coś dla siebie zrobić??Rozwija się??Tworzy?? Odpoczywa??Nie matka bierze sobie do domu dzieci zastępcze!! We wtorek zawitał do nas Pan Boczek

Kot zupełnie bezproblemowy ,idealny, czysty, spokojny, opanowany, pieszczoch, wesoły, radosny, mądry, kochają go wszyscy!!!Nawet Pan ,który kotów "nie lubi" bardzo chętnie go głaszcze:)))
W piątek miał do nas wprowadzić się owczarek niemiecki, ale okazał się psem zbyt dużym, agresywnym wzbudził w naszych dzieciach strach. W niedzielę pojechaliśmy na giełdę i wróciliśmy po dwóch godzinach debat z małym spanielem:)) I tak w domu zrobiło się bardzooooooooo wesoło i jakoś  mi czasu braknie, bo mam w domu ciągłe porządki:))Zwierzaki żyją w przyjaźni i powiedziałabym wręcz w miłości:))
I tak się kręci dzionek za dzionkiem:))tylko chłodno wieczorami:) i mokro o poranku... jednak co warte jest życie bez psiej czy kociej miłości?miłości bezwarunkowej??
miłego popołudnia:) Basia

Komentarze

  1. Wiem o czym piszesz , bo od kiedy pod nasz dach trafiła Lusi , czuję jakbym była na macierzyńskim po raz drugi ;)))

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty