Nowy felieton lekki w słowach


 Dzień dobry 😃Dzisiaj zapraszam Cię na ważny dla mnie felieton. Jeden krok i mamy lato, a wraz z nim długo oczekiwana normalność.Nowa normalność, felieton lekki w słowach... 


Wraz z słońcem pojawiła się nadzieja na normalność. Wszyscy marzniemy i oczekujemy tego wybuchu upalnych wiosenno-letnich dni. Coś nam jednak umyka, bo to tylko my czekamy wśród narzekań i oczekiwań. Gubimy pewną wartość. Jakby zamazał nam ktoś obraz i nie ma ostrości widzenia. Zaraz czerwiec i kiedy rozejrzałam się dookoła wszystko było na swoim miejscu. Ja też. Niestety nie ruszyłam się na mojej drodze ani o centymetr, zastygłam w oczekiwaniu na „normalność”, a potem ruszyła lawina. Zmiotła mnie trochę, bo to lawina uczuć, emocji i smak lekkiego rozczarowania. Postanawiam zatem przestać czekać i biorę się za siebie, jak od roku. Nie za treningi, diety i wszelako pojęty rozwój. Zabieram się za „moją normalność”. Przychodzą myśli i kołaczą do drzwi niemal jak komary- upierdliwe i napastliwe. „A Ty wiesz czym jest ta normalność? I Dlaczego na nią czekasz? Po co czekasz? Masz czas?”


Cały felieton znajdziesz na stronie http://planetakobiet.com.pl/artykul-8317-nowanormalnoscfelietonlekkiwslowach.htm
Komentarze

Prześlij komentarz

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)