Afirmacje Kobiety Wartej Milion recenzja ebooka Moniki Wojdyło

 

Afirmacja Kobiety Wartej Milion Monika Wojdyło

recenzja 
        Afirmacja. Kto wierzy w to, że powtarzane słowa mogą nam pomóc? Zapewne słyszałaś o tym narzędziu i odrzuciłaś je wiele razy bez wiary w to, że może zdziałać cuda. Monika stworzyła swój ebook, bo od kilku lat ich używa i jak sama przyznaje zmieniły jej życie. Zgadzamy się z tym, że jeśli dziecku powtarzamy, że jest mądre i piękne, wyrośnie na dorosłą osobę, która nie ma kompleksów i będzie pewna siebie. Tak samo, jeśli usłyszy tysiąc razy, że jest głupie, w końcu w to uwierzy i będzie się czuło „głupim człowiekiem”.  Mamy możliwość zmiany myślenia i to na wyciągnięcie ręki. Moja pierwsza „afirmacja” to było jedno zdanie – Jestem ważna. Na kartce napisane zdanie do dziś wisi na moim lustrze. Tak długo je powtarzałam, aż uwierzyłam albo się zaprogramowałam. Do dziś je powtarzam. Monika zbiera wszystko na temat afirmacji w całość i do tego tworzy instrukcję obsługi afirmacji- ile razy, w jaki sposób i po co je wypowiadać. To ważne, bo często myślimy, że po jednym zdaniu świat się zmieni. Jednak z dnia na dzień nie stajemy się piękne, nie akceptujemy swoich wad, nie zarabiamy więcej. Z godziny na godzinę, bez pracy nie zdobywamy szczytów ani nie osiągamy celów. Afirmowanie to codzienna praca, pobudza nasze myśli do właściwego kierunku. Można stworzyć własne afirmacje. Tak, jak ja mam zapisaną jedną od niedawna „Pisaniem zarabiam na spokojne i bezpieczne życie”, jeszcze nie działa, tak jak bym chciała, ale jestem na dobrej drodze. Dlaczego? Tylko dlatego, że kiedy ją wypowiadam wpada mi do głowy jakiś nowy pomysł albo ktoś otwiera mi kolejne drzwi i zaprasza na spotkanie autorskie. To zdanie przypomina  mi, że jestem na właściwej drodze i muszę pisać, by z niej nie zejść.  Piękne w afirmacjach jest to, że można je stworzyć niemal do każdej dziedziny naszego życia. Powoli jednak, nie twórz i nie powtarzaj afirmacji dotyczących każdej sfery życia. Zapętlisz się i zezłościsz. Ebook Moniki jest okraszany grafikami jej autorstwa i opleciony jej głosem, bo uwaga w pliku dostajemy audio z głosem autorki. Głos ma ona cudowny, spokojny i przekonywujący. Lubię jej słuchać, kiedy gotuję obiad. W domu jest cisza, a Monika na spokojnie tłumaczy mi – wdzięczność, kliszę i uczy dokładać ziarenka. Monika ma misję. Dzielić się z kobietami swoim doświadczeniem, motywować do myślenia i skutecznie obalać mity i schematy. Robi to na swoim blogu. Cudowna, mądra i ciepła kobieta. Moja „przyjaciółka” po piórze, bo już wiem, że na tym ebooku się nie skończy.

Dla kogo jest ebook? Dla kobiet, które nie wiedzą, jak zacząć pracę ze sobą i afirmacjami. Dla każdej z nas, by mieć narzędzie, które w końcu byłoby skuteczne. Polecam! (za 10 zł masz plan działania i mnóstwo impulsów do zmiany swojego życia!) Polecam i „Jestem wdzięczna za wiedzę, którą mi przekazano!”  
Komentarze

  1. Ciekawe.. może się skusić na te lekturę?:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam 😃to bardzo ciekawy przewodnik, za bardzo dobrą cenę. Misja jest tu najpiękniejsza, dotrzeć do jak największej ilości kobiet ❤️

      Usuń

Prześlij komentarz

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)