Wianek zimowy

Przesłane od Was życzenia zdrowia zadziałały. Poczułam się na tyle dobrze, żeby spędzić trzy dniu u siostry z dziećmi. No nie są to narty, kawa na wynos, ale zapowiada się super:) no i zawsze mogę się położyć do łóżka wiedząc, że dzieci są pod dobrą opieką. Dziękuję Wam za tyle dobrych słów i życzenia powrotu do zdrowia:) 
Pragnę Wam pokazać dziś wianek, który co prawda powstał w Boże Narodzenie, dosłownie w wigilię, ale nie koniecznie jest to dekoracja tylko na święta. Wianek zimowy tak go nazwałam, spokojnie może gościć w naszym domu cały rok. Owoce bakuli, wybielane, kulki ratanowe, orzec włoski oraz szyszki modrzewiowe.  
Powstała jeszcze taka choineczka:) mała na stolik obok łóżka i żal się z nią rozstawać:)Miłego dnia:)

Komentarze

 1. a te takie śnieguliczki to co to takiego? cieszem się, że z lekka ozdrowiałaś:-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Twoje wianki :) ten jak zwykle jest cudowny :) życzę zdrówka :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. pieprzyć narty, fajnie tak pojechać do siostry !!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wianki śliczne, jak zawsze, ale najważniejsze, że do zdrowia wracasz:). Wszak wiosna niedaleko i czas na spacerki w słońcu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny :)
  Ja planuję teraz coś na wiosnę ale póki co pomysłu brak...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zachwycam się tym wiankiem, ale już powoli rozglądam się za inspiracjami do wiosennych zdjęć. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny wianek:) lubię takie leśne inspiracje:)
  pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty