przerwa na święta

ostatnio czas mi tak uciekał, że dni były za krótkie...budzona codziennie o 7 rano lub wcześniej a ledwo ruszająca nogą  doczłapywałam się do łóżka...wszystko zbiega się w czasie i ogród, i dom,i szkoła, moja rehabilitacja, mąż,dzieci,ale najwięcej oczekuje ode mnie Pani Wiosna...a bo ona chce abym o 6 rano zrywała się na bieganie- tak udało się od początku kwietnia całe 10 razy, ta pani chce rownież bym wygrabiła cały trawnik, skosiła pierwszą trawkę, posadziła drzewka i krzaczki sztuk 25,które w zmowie z mężem Pani Wiosna do mojego domu przytachała, do tego dzieci z namową tej pani zarzyczyły sobie sałatę, rzodkiewkę, pomidorki, poziomeczki i bratki...wszystko wysiane, wysadzone...do tego święta, pieczenie drożdżówek i sernika zostawiam na jutro rano i jeszcze sałatkę też zrobie jutro...a dziś jeszcze odpocznę i poczytam książkę,a od rana czary w kuchni będę uprawiać czyli jaja kolorować i wielkie baby stawiać:))
a to mój wianek oczywiście mech ściągnięty z podmurówki  płotu, kora z lasu,skorupki po jajach od sąsiadki...

a to dekoracja na stół w salonie w tym samym tonie co wszystkie moje dekoracje w tym roku...

a ta kula czeka na biały obrus i świąteczne śniadanie u nas dopiero w poniedziałek , bo w niedziele jemy u dziadków:)

a i jeszcze okno z księżycem,który nie daje mi spać ostatnie dwie noce...

ta ostatnia fotka to stroik na grobie mojej mamy, sama zapomniałam go uwiecznić i siostra zrobiła fotka i przesłała, kiedy mój synek niósł go dla babci ludzie zaciekawieni spoglądali na nas...chyba różni się za bardzo od plastikowych kwiatów, ale jest u mamy, nie znalazł nowego właściciela...
  a ten wianek to fajowe motylki w radosnym żółtym sizalem...

wszystkim ,którzy do mnie zaglądają życzę cudownych świąt!!ciepłych, rodzinnych i wesołych!!! buziaki Basia

Komentarze

 1. Dziękuję Basiu za życzenia!!! Pracowity u Ciebie okres, życzę zatem, aby sił starczyło na tworzenie tych cudnych zieloności!!! Buziaki.J.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są Twoje świąteczne dekoracje:-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz.
  Miałaś piękne dekoracje świąteczne, a stroik śliczny. Ja tez robiłam stroiki na groby najbliższych, ale nie były tak ładne i oryginalne jak Twój. Chylę czoła Twojemu talentowi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty