znaki

Wiosna była przez chwile,widziane znaki wiosny to pięć bocianów, kilka kluczy lecących ptaków, nowe kopce kreta na naszym ukochanym trawniku,najbliżej młodych brzózek jak sie da...ale też wiosenny zapach, powiew świeżości i nowości oraz przypomnienie ustawione w głowie: czas na prace, czas na nowe tworzenie...cały czas myśle i myśle, do września musze sobie stworzyć przynajmniej część mojego stanowiska pracy, ale jak otwiera sie pracownie florystyczną od czego zacząć...jak szukać chętnych na moją prace, pytania kłębia mi się w głowie...macie jakieś pomysły??przyjme każdą rade:))przytulcie mnie i powiedzcie,że dam rade...wstępny projekt w głowie juz mam , od lutego zaczynam pisac plan biznesowy- musze ,bo mój skarbnik inaczej nie otworzy worka z dukatami, jakie sobie założyć cele?jak daleko sięgać nieba?i jaki charakter ma mieć ta moja pracownia??ech:))będzie dobrze...tymczasem  za chwile Walentynki, można ich nie lubić, choć w sumie dlaczego by ich nie polubić,za chwilkę świat zamieni sie w  czerwone  serduszko  i będziemy przez moment miłować bliskich...na te Walentynki moje dzieci dostaną własne Anioły jeden już kończe, jak będzie gotowy to może odważe sie go pokazać, ale ze to moje pierwsze spotkanie z igłą nie bedzie idealny choć pełen czegoś co jest niemiarodajne i bezcenne  pełen mojej miłości...i takie prezety dajmy w ten dzień skrajnie miłosny...jeśli chodzi o Anioły to czytałyście książke "Tam gdzie spadają Anioły" D. Terakowskiej?polecam:)
a to kwiat kwitnący cały rok, moj phalaenospsis zwany storczykiem, ciągle cieszy oko:)
 i jeszcze na koniec dzisiejszego wpisu, gdzieś przeczytałam :
"Od czasu do czasu jest zima
raz na rok,albo dwa
nie narzekajmy na klimat
i bierzmy ,co los nam da"
napisała ukochana przeze mnie Agniszka Osiecka
miłego dnia

Komentarze

  1. Koniecznie musisz pokazać skończonego anioła i dlaczego mamy kochać tylko w jeden dzień. Ja bardzo lobię Walentynki i nie dla tego że dostaje się kartki i kwiaty ale jest to dzień aby zastanowić się nad uczuciem jakim jest MIŁOŚĆ. Dla jednych to uczucie które ich nie opuszcza a dla drugich to uczucie które nie zagościło jeszcze w ich sercu;-(( I to właśnie ten dzień aby się zastanowić dlaczego. Samotność i brak miłości drugiej osoby to największa tragedia jaka może spotkać człowieka. To oczywiście są moje przemyślenia;-)))
    Całuski

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty