dzień kobiet

Czy można lubić Dzień Kobiet??no ja lubie:))a dlaczego? sama nie wiem, ale jest to dla mnie miły dzień i generalnie nie w kontekście mężczyzn (bo np. mój wybranek nie obchodzi tego dnia...)lubie ten dzień, bo dzwonią do mnie przeróżne kobiety, koleżanki ,psiółki, znajome i składają mi życzenia, ja dzwonie do innych i jakoś się kręci i miło jest kiedy składamy sobie te życzenia,bo one są szczere, a nie tak jak te męskie wymuszone przez okoliczność dnia...

Z racji Dnia Kobiet dziś bukiet dla nauczycielki do szkoły mojego syna, w sumie zrobiłam dwa (na życzenie rodziców) jeden większy, a drugi ciut mniejszy. Przepraszam za jakość zdjęć, ostatnio nie mam głowy do aranżacji dekoracji ,wiec fotki powstają tam gdzie powstawał mój twór:))

z tymi Tulipankami  były problemy, kupione na bazarze ,po przywiezieniu do domu padły..., przeżyły szok, ale zaraz nastąpiła reanimacja:) i chwile później:) wyglądały lepiej:)
niby tylko tulipanki w gałązkami, ale obie Panie były zadowolone,a rodzicom się podobało:)
a Wam życze wszystkiego co sobie w tym dniu  wymarzycie i kwiatków i perfum i kubełka lodów!!!
uroczego Dnia Kobiet!!

Komentarze

 1. Jak Ci sie udalo je tak postawic na nogi?

  OdpowiedzUsuń
 2. To jedno z najbardziej prostych i trafionych połączeń tulipanów z innym materiałem
  (u mnie często tulipany w asyście bezlistnego jagodziwia)
  Pozdrawiam i dziękuję za miły komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana ale masz talent. Bukiet wygląda rewelacyjnie i wcale się nie dziwię że podobał się panią w szkole.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cóż jestem typową kobietą i uwielbiam rozmowy, Twój komentarz jest dla mnie ważny i bardzo Ci za niego dziękuję!! Jest dla mnie namiastką tej długiej rozmowy, gdybyśmy się spotkały:)

Popularne posty