Pralinkowy zawrót głowyTegoroczny kalendarzyk Twojego Stylu to psikus drukarzy ,w nim tydzień zaczyna się od wtorku!! Zlikwidowano zupełnie poniedziałki!! Zapewne ku uciesze większości czytelników, jednakże teraz wydawnictwo musi wydać kolejny kalendarzyk i ponieść wszystkie koszty raz jeszcze:) o ile rozbawił mnie ten drukarski numer, o tyle w życiu codziennym ja lubię poniedziałki:) po weekendzie w końcu odzyskuję kawałek mojej prywatnej ciszy...dzieci idą do instytucji,a ja mam chwilę dla siebie. Dlatego chętnie siadam do kawy celebrując ją dopiero po wyjściu rodzinki. Wczoraj po raz kolejny zrobiłam dla nas pralinki -przepis znajdziecie Tu . W moim domu zagościły na zawsze, ale nie byłabym sobą, gdybym za drugim razem nie zmieniła czegoś:))i tak zamiast moreli dodałam śliwkę suszoną. Uzyskałam dzięki temu kwaśną słodycz hmmm...mało się ostało...
dzisiejszy poranek umilam sobie pralinkami Ady, synek dostał do szkoły dwie sztuki ,córa dokończyła swoją w samochodzie:)) 


Wczorajszą leniwą niedzielę spędziłam w domu z rodzinką, rozpieszczając ich troszkę:)a rano powstał ten wianek hmmm w kolorze pralinki:))Wianek ten powstał na sprzedaż jeśli jesteś zainteresowana moją pracą napisz:))


a i miłego poniedziałku!!!
Basia

Komentarze

Anonimowy pisze…
piękne wianki są super miłego nowego tygodnia
Magda pisze…
planuje taki wianek stworzyć samodzielnie - wyzwanie nie lada.
Czy 'bazę' można gdzieś kupić? Skąd je bierzesz, sama wyplatasz?
Ozdóbki beda szyszkowe, więc udam sie do lasu.
Mozna gdzieś znaleźć przepis na wianek?;)
AgaStudio pisze…
Bardzo ciekawe wianuszki. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny mojego bloga :)
megimoher pisze…
jestem pod wrażeniem, jak ci się ładnie rozwija- blog, fejs i tak dalej. No i ile rzeczy robisz, te warsztaty, tyle prac... super!
Grodzia pisze…
wianki piękne:) siadam na kawusię i te pyszności:)
aga melnik pisze…
Bardzo dziękuję za wizytę u mnie! Świetnie piszesz! Tak miło się czyta z uśmiechniętą gębusią! Zdjęcie pralinek? pralinki mnie rozbawiło...Wianuszek jest cudny ale nie kupiłabym go z jednego powodu...Jestem uzależniona od orzechów laskowych...Już wiesz jak wyglądała by twoja praca po kontakcie ze mną? A szkoda! Jest piękna!
Magda pisze o szyszkach... Szyszki są piękne mam 2 wianki z szyszkami od bratowej. Wiszą na ścianie od 5-6 lat i dalej mają się dobrze. Zrobię kiedyś fotę. Kończę bo nos mi opada na klawiaturę, jestem po kilkugodzinnym filcowaniu. Jutro wkleję zdjęcia. Pa,Pa!

Popularne posty