Jarmark Bożonarodzeniowy

Od dwóch tygodni szukam kogoś kto dałby mi troszkę wolnego czasu, a tu nici wszyscy cierpią na deficyt. Ostatnie dwa dni spędziłam w innym świecie, kto cierpi na migreny wie o czym mówię i bynajmniej nie jest to wymyślony globus. Wczoraj prawie traciłam przytomność, a to znak że nastąpi faktyczna zmiana pogody, zapewne na zimne!!
Dziś o godz. 17 rusza jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu!! Ja z dziećmi wybiorę się w przyszły czwartek lub piątek, kiedy wierni fani już troszkę ochłoną:))zjemy jadalne kasztany, ja będę degustować grzane winko:)) dzieci dosiądą kolejki, odwiedzimy las bajek, apotem zaliczymy szarlotkę na ciepło i gorącą czekoladę:)) taki mam plan:))oczywiście narobię fotek:))wstawię i pokażę nasz piękny Rynek:))Uwielbiam Wrocław:)) 
Jutro idziemy na zabawę andrzejkową, a dziś postanowiłam porobić wróżby dla dzieci:)) co z tego wyjdzie hm pokażę niebawem.
Bardzo się cieszę, że mój ostatni wianek bardzo się Wam podoba, dostałam dużo listów na pocztę, mam też parę dużych zamówień! więc kleje moje wianki do późna w nocy, aż mąż na mnie warczy:)wczoraj wyjaśniła się sprawa ,która spędzała mi sen z powiek i doprowadzała do obłędu, więc tym chętniej dziś zabieram się do pracy i uśmiech mnie dziś nie opuści!!! A to kolejny wianek właśnie taki jak jarmark Bożonarodzeniowy:))a wczoraj w nocy popsuł mi się pistolet do kleju, teraz muszę się namęczyć ,aby równo przyklejać ...czekam na nowy:)
miłego dnia!!!

Komentarze

MartaS pisze…
Basiu Kochana,codziennie zaglądam,oglądam i zachwycam się.Gratuluję i cieplutko pozdrawiam :), Marta .
florysztuka pisze…
Martuś!!dziękuje:)) miło mi Cie gościć u siebie:))pozdrawiam Basia
Grodzia pisze…
piękne te wianki:) długo siedziałam wpatrzona w nie:) pozdrawiam i zapraszam do kuźni upominków na malinówkę:)
megimoher pisze…
czwartek albo piątek... mogę się przyłączyć? też lubię bardzo, jak wiadomo:-)

Popularne posty