Gabinet wróżb i kawa, bez fusów...

Kiedy dopada Cię taki dół, że lej po bombie atomowej to mały pikuś...przychodzi odsiecz!!!
Siostra!! Jaka jest prawdziwa definicja rodzeństwa? mnie siostra wychowała, chodziła na moje wywiadówki, kupiła pierwszą szminkę, trzymała kciuki za moją maturę, radziła zawsze kiedy jej potrzebowałam i pomagała mi tysiące razy wyjść z opresji...
Przyjechała i dlatego wyszłam dziś z domu i dlatego piłam pyszną kawę i dlatego wróciłam do domu uśmiechnięta i gotowa na kolejny tydzień z ospą:) 
Kiedy patrzę na moje dzieci marzy mi się, aby zawsze tak jak my mogli na sobie polegać, aby kochali się i mówili sobie zawsze to co myślą, aby nic i nikt ich nigdy nie rozdzielił...
Jaka jest Wasza definicja rodzeństwa? dla mnie siostra jest kimś więcej niż tylko krewną, to przyjaciółka i opoka w trudnych chwilach od dzieciństwa, aż po dziś dzień:) choć czasem bywa upierdliwa:)))) bardzo ją kocham:)
Dzięki za kawę:)
A w Galerii Dominikańskiej wiosna!!:)

Od dziś bardzo ciekawa w formie wystawa : Tajemnice zodiakalnych żywiołów, niestety zdjęcia z telefonu(bo oczywiście nie zabrałam aparatu:( ), ale może warto się wybrać? Mnie oczarowały obrazy i tworzące dywany piękne kwiaty. Galeria o 9 rano nie była wcale pusta, ale tylko ja tym damom cykałam fotki:)
Widok tych kolorowych postacie mocno kontrastował z szarą rzeczywistością wrocławskich ulic...

Choć znalazłam coś jeszcze:

Sam portal jest oczywiście piękną ozdobą drzwi wejściowych, ale lampa- reklama gabinetu wrób jest fantastyczna!! ile dajecie jej lat? Świat się zmienia, choć pewne rzeczy nadal pozostają w tym samym miejscu:) Pytanie chyba retoryczne, czy gabinet jeszcze w tym miejscu istnieje? czy telefon jest aktualny?

Buziaki:) Basia

ps. Kacper czuję się lepiej, ja też choć ostatnie dwa dni tylko leżałam, dziś czuję się dobrze:)

Komentarze

Bryzeida pisze…
ja mam brata.
ale moje córki mają każda po siostrze....
Anonimowy pisze…
Moja Kochana Siostrzyczka:)) też dziękuje za pyszną kawkę:))

Popularne posty