Lawendowy zawrót głowy cz.II

Pierwszy wianek lawendowy wyszedł zupełnie tradycyjnie, podczas drugiego już wiedziałam, że lawendy mi nie wystarczy i że trzeba wypełnić czymś luki. Z lawendą idealnie komponują jasne łany zboża, brązowy, wysuszony wrzos oraz białe kuleczki wybielonego sorga. Dało to ciekawą kompozycje, zresztą zobaczcie:)
Powiem szczerze, że praca na lawendzie wydała mi się trudna:) ten zapach czynił w mojej głowie spustoszenie. Wiem, że zmysły podobne mam do Mola i to nie książkowego:)
W tym tygodniu nadrobiłam parę wpisów, w licznikach Waszych odwiedzin duże liczby:) a ja nawet nie wiem kto do mnie zagląda:) zostawcie komentarz, chociaż uśmiechniętą buźkę, żebym mogła poczytać co u Was:) żebym wiedziała, że ktoś tu zagląda i w jakim celu:) może macie jakieś propozycje postów? np. chciałybyście coś udekorować i szukacie rozwiązań a ja mogłabym je właśnie urzeczywistnić. 

Na koniec chciałabym Wam pokazać niecodzienne literki:) zrobione na zamówienie pewnej Panny MłodejBy KOCHALI  się mocno i żyli z FANTAZJĄ!!

Miłego dnia!!!
Basia

Komentarze

Grodzia pisze…
marze o wiaku lawedowym do mojej kuchni...moze umowimy sie a wymianke, chetnie cos dla Ciebie zrobie:)
Kolor jak najbardziej mi odpowiada z zapachem...coz... Wianek piekny!
Serdecznosci
Judith
florysztuka pisze…
Dziękuję:)

Popularne posty