AKCJA BIAŁO-CZERWONA

Parę lat temu moja kochana siostrzyczka w niewiadomy dla mnie sposób weszła w posiadanie naszej narodowej flagi, oczywiście biało-czerwonej!! kiedy trzy lata temu wprowadzaliśmy się do naszego domu, flaga została mi przyobiecana!! i tak trzeci rok  do nas jedzie;))za to dziś moja siostra, która na co dzień jest mega aniołem kiedy dowiedziała się o akcji biało-czerwonej spakowała flagę( którą oczywiście co najmniej ze sto razy zapomniałam od niej zabrać i tak znowu się stało w zeszły piątek...) wsadziła do koperty i wysłała pocztą ekspresem:)) zatem w te święto dołączę do grona sąsiadów, którzy rok rocznie flagę wywieszają!!! Dziękuje sis!!!!


Dziś pierwszy wpis z tytułem akcji w tle, której propagatorką jest http://desperatehouse-wife.blogspot.com/2011/10/akcja-biao-czerwona-kulinarne.html !! 
Jednak najpierw chciałabym Wam podziękować za tak przychylne opinie na temat skrzata Fryderyka:))dwa kolejne rozdziały już są niemal gotowe, jeszcze parę szlifów:) moje dzieci uwielbiają Fryderyka, ale ja przyznam szczerze siedzieć na krześle z kubkiem herbaty i wyciągać z rękawa historyjki to jedno, a zapisać w zrozumiałej formie , czytelnie i do tego w poprawnej polszczyźnie to drugie:)))Niebawem zatem kolejna odsłona przygód Fryderyka!!
A dziś kanapka między posiłkami w wersji biało-czerwonej. Od dziś zaczynam w domu tydzień polski:)) Na obiad oczywiście pomidorowa, ale ta już została w tak fenomenalny sposób obfotografowana przez naszapolana.blogspot.com, że ja już sobie podaruje:)) ale za to kiedy moje dzieci wrócą z instytucji wychowawczych zamiast kinder kanpki z tv reklamy dostaną sto procent natury!!,bo kanapkę biało-czerwoną. Ponieważ nie mogę dodawać kolorowych barwników ze względu na alergie moich dzieci jest naturalny dżem truskawkowy:))
i tak serek wiejski miksujemy z cukrem pudrem tak by powstała gładka masa, na tradycyjne herbatniki nakładamy serek i dżem truskawkowy!! smakuje wybornie , a prezentuje się tak:):
pozostaje życzyć smacznego:))
Basia

Komentarze

Anonimowy pisze…
SMACZNE CIASTECZKA LUBIĘ SMAKOŁYKI
JESTEM JUŻ STAŁYM GOŚCIEM TUTAJ :))

życzę dużo uśmiechu na cały tydzień:))
Anonimowy pisze…
życzę też smacznego i zapraszam zawsze do mnie
Anonimowy pisze…
dziękuję ja też będę tu zaglądać jestem obserwatorem bloga
megimoher pisze…
ach, jakie piękne małe flagi! i już sobie wyobrażam pomidorową, z czerrrwonych pomidorków, z kroplą białej śmietanki! Ja nie wieszam flagi, bo zawsze mam PRANIE na balkonie... albo flaga niewyprasowana... cóż... a w ogóole to ZAPOMNIAŁAM o tem święcie i że w związku z tym NIE MA żadnej drugiej połowy tygodnia! I cieszę się postępami skrzata Fryderyka!
naszapolana pisze…
małe, proste, smaczne /zapewne/ i na temat. Aż się wzruszyłam na ułamek sekundy tymi ciasteczkami. Serio! ps. jak wyszła pomidorowa? :-)

Popularne posty