małymi krokami,które okazują sie krokiem milowym

Świat jest mały, przez to wspaniały i nieobliczalny. Marzenia się spełniają tylko trzeba im troszkę pomóc...mi dała szansę przeżyć fantastyczną przygodę megimoher-http://megimoher.blogspot.com/-megimoher , która zatrudniła mnie przy projekcie dekoracji ogrodu na dzień ślubu. I dałam radę i sama jestem bardzo zadowolona, bo z pomocą Alicji udało mi się zrealizować wizję jaka powstawała na tydzień przed wielkim dniem,a oczywiście uległa zmianie w chwili przygotowania materiałów do tworzenia kompozycji...megimoher dziękuję!!!!!!po tym zadaniu mój sponsor potwierdził, iż we wrześniu zainwestuje pieniądze w moją pracownie:)))a ja no cóż latam sobie pod sufitem ze szczęścia:))pare fotek z realizacji:


a podoba sie Wam???
a 4 lipca zaczynam tygodniowy kurs florystyczny zaawansowany:))

Komentarze

Magda pisze…
Niekończących się lotów pod sufitem i dalszego spełniania marzeń:))
Pozdrawiam wiosennie!
megimoher pisze…
a podoba się nam;-] cieszę się, że tak się cieszysz:-) Fotki: edycja- najeżdżasz na fotkę- ustawiasz na pasku, co się pod nią pokazuje "bardzo duży" i "do środka". Ja też nie jestem żaden wytrawny user, ale tak to u mnie działa, to pewnie u ciebie też:-)))
Danuta pisze…
Kochana ale zrobiłaś dekorację;-)nie wiem co powiedzieć bo dech mi zaparło. Pięknie i jeszcze raz pięknie. Ile detali widzę i jak to wszystko pięknie zrobione;-)Oj brać ślub w takim przygotowanym ogrodzie to marzenie każdej z nas.
Gratuluję i życzę udanych lotów;-)))
Pozdrawiam
Żywia pisze…
Super! Serdeczne gratulacje i aby się Twoje marzenia spełniły! Trzymam kciuki :)
Anonimowy pisze…
Brawo!! Bardzo ładnie, delikatnie i elegancko:))
Trzymam kciuki za realizację dalszych planów.

Pozdrawiam
Tomaszowa
Magda pisze…
Basiu, pisałam o najnowszym filmie Herzoga na temat najstarszych, poznanych dotąd malowideł naskalnych z okresu paleolitycznego:) Jesli faktycznie interesuje cię ten temat to polecam dokument. A tu masz link do recenzji, jakby co:)
http://www.filmweb.pl/film/Jaskinia+zapomnianych+sn%C3%B3w-2010-597854

Pozdrawiam

faktycznie ładne te ślubne dekoracje, dopiero teraz przyjrzałam się im uważniej:))
Magda pisze…
zdecydowanie lepsza recenzja:)) Ale wiesz, cieszę się, że na nia wcześniej nie trafiłam ( a mogłam:) bo mój bezecnie usuniety przez bloggera;) wpis na temat, bardzo przypomina tą recenzję, a nie chciałabym zostać posądzona o plagiat ;) Film jest magiczny naprawdę i prawda co piszą o rezyserze - Herzog dobija się nim do ludzkich serc, wynosi gdzieś ponad ta szarą rzeczywistość w świat ducha.
Anonimowy pisze…
Piękne dekoracje, cudownie delikatne przedstawiające wrażliwość wykonawcy.
Wielki podziw!! Czekam na więcej:))
florysztuka pisze…
dziękuje wszystkim za tak miłe i motywujące komentarze!!
megimoher pisze…
wieeem! musisz zmienić przeglądarkę, najlepiej na Chrome, wtedy będzie ci się wszystko udawało z komentowaniem i blogowaniem!!

Popularne posty